Çarşamba, 22 Nisan 2015 16:59

2015 Kurumsal Voleybol Ligi Kura Toplantısı Duyurusu

Yazan 

Gebze 2015 Kurumlar Voleybol Ligi Kuraları Çekiliyor.

Gebze Kaymakamlığı , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl ve İlçe Müdürlükleri, Gebze Belediyesi ve Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen 2015 Kurumlar Arası Ulusal Egemenlik Kupası Voleybol Turnuvası kayıtları tamamlandı. 

2015 KURUMSAL VOLEYBOL LİGİ TAKIMLARI

  1. Gebze Adliyesi (Adil Eller)
  2. Gebze İtfaiyesi
  3. Cezaevi Jandarma
  4. Gebze Maliyesi 
  5. Gebze PTT
  6. Gebze Katipler 
  7. GTÜ
  8. İnönü Ortaokulu
  9. Pelitli H.Ç. Ortaokulu
  10. Zafer İlkokulu
  11. Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi
  12. Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu
  13. Kroman Çelik İlkokulu
  14. Anibal Anadolu Lisesi
  15. Bilgi İlkokulu
  16. 50. Yıl Cryhsler Ortaokulu
  17. Yumrukaya OÇEM
  18. Ulaştepe Üçküme Evler İlkokulu
  19. Yavuz Selim Ortaokulu
  20. Sultan Orhan Ortaokulu
  21. Ulus Ortaokulu
  22. GATEM
  23. Arif Nihat Asya Ortaokulu
  24. Yavuz Selim İlkokulu
  25. Yunus Emre Ortaokulu
  26. Hürriyet Ortaokulu
  27. Osman Gazi Ortaokulu
  28. Köy Okulları (Cumaköy - Kadıllı - Balçık - Mudarlı)

 

KURA TOPLANTISI :

Tarih : 28 NİSAN 2015 SALI

Saat : 17:30

Yer : Gebze Spor Salonu 

Not: Kura toplantısında takım sorumluları bulunmak zorundadır. Takım sorumlusunun katılamaması durumunda en az bir takım oyuncusu takımını temsil etmesi gerekmektedir...

Katılımlarınızdan dolayı tüm kurumlarımıza teşekkür eder başarılar dileriz.

Turnuva Tertip Komitesi

 

Son Düzenlenme Cuma, 24 Nisan 2015 10:43

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

GÜNCEL SONUÇLAR

24-04-2018 21:00
 
HÜRRİYET O.O 2 : 0 50.YIL CHRYSLER
19-04-2018 20:30
 
KOÇ OO 1 : 2 ATATÜRK AL
19-04-2018 19:30
 
MEHMET AKİF İO 2 : 1 GATEM
19-04-2018 18:30
 
KIZ ANADOLU İHL 1 : 2 TOV MTAL
18-04-2018 20:30
 
ŞEHİT POLAT İO 0 : 2 ANİBAL A.L
18-04-2018 19:30
 
DUMLUPINAR OO 0 : 2 GTÜ

YAKLAŞAN MÜSABAKALAR

24-04-2018 19:00
 
ADEM YAVUZ OO - ULUS O.O
24-04-2018 20:00
 
FARABİ OO - STFA MTAL
25-04-2018 19:00
 
ÖZEL GEBZE KOLEJİ - ANADOLU LİSESİ
25-04-2018 20:00
 
MUSTAFAPAŞA OO - DUMLUPINAR OO
25-04-2018 21:00
 
GTÜ - EMLAK KONUTLARI OO
26-04-2018 19:00
 
ANİBAL A.L - KIZ ANADOLU İHL