Salı, 16 Haziran 2015 20:47

Kurumsal Voleybol da Şampiyon Gebze İtfaiyesi

Yazan 

2015 Gebze Kurumsal Voleybol Ligi Gebze İtfaiyesi ve Gebze İnönü Ortaokulu Takımları Arasında Oynanan Final Müsabakası İle Tamamlandı. 

Gebze Belediyesi ile Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen , 28 takımın katılımıyla gerçekleştirilen Gebze Kurumsal Voleybol Ligi 15 Haziran 2015 Pazartesi günü Gebze Arena Spor Salonunda oynanan 3.lük - final müsabakaları ve ödül programı ile sona erdi!

3.LÜK MÜSABAKASINDA GÜLEN TARAF HÜRRİYET ORTAOKULU OLDU

Final gecesinin ilk karşılaşması Hürriyet Ortaokulu ile Gebze Jandarması Kurumsal Voleybol Takımları arasında oynandı. 3. lük müsabakasında güzel bir oyun sergileyen Hürriyet Ortaokulu öğretmenleri karşılaşmayı 2-0 kazanarak 2015 Gebze Kurumsal Voleybol Turnuvasında 3. oldu. 

Geçen yılda düzenlenen Kurumsal Voleybol Turnuvasında son dörde kalma başarısı gösteren Gebze Jandarması Kurumsal Voleybol Takımı ise turnuvada 4. oldu.

Hürriyet Ortaokulu 2-0 Gebze Jandarma

ŞAMPİYON GEBZE İTFAİYESİ

Gecenin final müsabakasında Gebze İnönü Ortaokulu Kurumsal Voleybol Takımı Gebze İtfaiyesi Kurumsal Voleybol takımı ile karşı karşıya geldi. İtfaiyecilerin ata sporu olarak benimsedikleri ve her gün kurumlarında düzenli olarak voleybol antrenmanı yapmalarının karşılığını final müsabakasında güzel bir oyun sergileyerek almaları kaçınılmaz oldu. 

İnönü Ortaokulu Kurumsal Voleybol Takımı karşılaşmaya konsantre olamazken bu durumu lehine çeviren İtfaiyeciler karşılaşmayı 3-0 kazanarak 2015 Gebze Kurumsal Voleybol Ligi şampiyonluğunu ilan etti.  Karşılaşmadan mağlup ayrılan İnönü Ortaokulu takımı ise 2015 Gebze Kurumsal Voleybol Ligi 2. si oldu.

İnönü Ortaokulu 0-3 Gebze İtfaiyesi

SAK TEŞEKKÜR ETTİ

Ödül Programında konuşma yapan Gebze Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mücahit Sak Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Sak Konuşmasında - ''Turnuvamızın gerçekleşmesini sağlayan İl Müdürümüz Sayın Muzaffer Çintimar'a, Kaymakamımız Sayın Mehmet Arslan'a, Gebze Belediye Başkanımız Sayın Adnan Köşker'e, ardından turnuvamızın yapılması ve sağlıklı şekilde yürütülmesinde ki gayretlerinden dolayı sportif koordinatörümüz Selçuk Şahin'e, görev alan hakemlerimiz adına Ali Emre Güleç'e ve gece gündüz canla başla çalışan personelim adına yardımcım Hakan Boztepe'ye teşekkür ediyorum... Şampiyon olan İtfaiye'yi ve dereceye giren tüm takımlarımızı kutluyorum...Turnuvamıza katılan takımlara, destek veren yerel basınımızın değerli mensuplarına, final karşılaşmasını yayınlayan Amatörün Nabzı programına ayrıca teşekkürü borç bilirim...'' dedi.

TURNUVA ÖZEL ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Geçen yılda olduğu gibi bu yılda birbirinden güzel karşılaşmalara sahne olan 2015 Gebze Kurumsal Voleybol Liginde özel oyuncular ve takımlar alkışlarla ödüllerini aldı. Turnuva komisyonu ve turnuva hakemleri tarafından belirlenen özel ödüller şöyle ;

En Centilmen Takım

  • Gebze Zafer İlkokulu Kurumsal Voleybol Takımı

En Centilmen Oyuncu

  • Emrullah GÜNDOĞDU - Gebze Jandarma

En Değerli Bayan Oyuncu

  • Yeşim ÇELİK - İnönü Ortaokulu

En Değerli Erkek Oyuncu

  • Dursun KAL - Gebze İtfaiyesi

 

KUPA VE MADALYALARI PROTOKOL TAKDİM ETTİ.

ŞAMPİYON GEBZE İTFAİYE !

2015 Kurumsal Voleybol Ligi Şampiyonu Gebze İtfaiyesi takımının madalyalarını ve kupasını Gebze İlçe Spor Müdürü Mücahit SAK takdim etti. 

2.İNÖNÜ ORTAOKULU !

Turnuva ikincisi olan Gebze İnönü Ortaokulu takımının madalyalarını ve kupasını Turnuva Hakemlerimiz takdim etti.

 

3.HÜRRİYET ORTAOKULU !

Turnuva üçüncüsü olan Hürriyet Ortaokulu takımının madalyalarını ve kupasını Gebze Spor Salonu Amiri Hakan BOZTEPE takdim etti.

 

4. CEZAEVİ JANDARMA KOMUTANLIĞI !
Turnuva dördüncüsü olan Gebze Jandarması takımının madalyalarını ve kupasını İnönü Ortaokulu Müdürü Maşallah EREK takdim etti.

 

KARŞILAŞMALAR VE ÖDÜL PROGRAMI KANAL 5 DE YAYINLANACAK

2015 Kurumsal Voleybol Ligi Final gecesi Amatörün Nabzı Haber Ekibi ve Kanal 5 tarafından kayıt altına alındı. Üçüncülük müsabakasının bitiş düdüğüyle birlikte Sahaya inen haber ekibine Gebze İlçe Spor Koordinatörü Selçuk ŞAHİN sporcularla yaptığı röportajlarıyla yardımcı oldu.

Kayıt altına alınan videoların derleme işlemi bittiğinde yayın tarihi ve saati ayrıca web sitemizden ve facebook sayfamızdan duyurulacak olup , takım sorumlularına da kısa mesaj sistemi ile bildirilecektir. Kanal 5 resmi web sitesi için TIKLAYIN...

FİNAL FOTOĞRAFLARI YAYINLANDI

Gebze Kurumsal Voleybol Ligi Final Fotoğrafları İçin TIKLAYIN...

Son Düzenlenme Çarşamba, 17 Haziran 2015 01:10

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

GÜNCEL SONUÇLAR

11-05-2018 19:00
 
FARABİ OO 3 : 1 KOÇ OO
11-05-2018 17:30
 
HÜRRİYET O.O 3 : 0 ATATÜRK AL
09-05-2018 20:30
 
ATATÜRK AL 0 : 3 FARABİ OO
09-05-2018 19:00
 
KOÇ OO 3 : 1 HÜRRİYET O.O
07-05-2018 21:30
 
KIZ ANADOLU İHL 0 : 2 FARABİ OO
07-05-2018 20:30
 
TOV MTAL 0 : 2 ATATÜRK AL

YAKLAŞAN MÜSABAKALAR